Yönetim

Dr.Biray OKUMUŞ

ÖZGEÇMİŞ:

1965 yılında Zonguldak' da doğmuştur. 1987 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesini bitirerek Veteriner Hekim Unvanını almıştır. Aynı Fakültede Besin Hijyeni ve Teknolojisi dalında Doktora eğitimini tamamlamıştır.

1987-1994 yılları arasında Çankaya Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü' nde çalışmıştır. 1994-2000 yılları arasında Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Kars Tarım İl Müdürlüğü' nde Hayvan Sağlığı Şube Müdürü olarak görev yapmıştır. 2000 yılından itibaren Erzurum Veteriner Kontrol Enstitüsü' nde görev yapmakta olup; Enstitüde Abortif Bakteriyel Hastalıklar Laboratuvar Şefi ve halen Enstitü Müdür V.olarak görev yapmaktadır.

Evli ve 1 çocuk annesidir.Ediz Kağan ÖZGEN

ÖZGEÇMİŞ:

​1987 yılında Erzurum' da doğmuştur. 2010 yılında Kırıkkale Üniversitesi Veteriner Fakültesini bitirerek Veteriner Hekim Unvanını almıştır. Aynı Fakültede Cerreahi Anabilim Dalında Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır.

2011 yıllından itibaren Erzurum Veteriner Kontrol Enstitüsü Müdürlüğü' nde görev yapmaktayım. 2016 yılından itibaren Erzurum Veteriner Kontrol Enstitüsü' nde Abortif Bakteriyel Hastalıklar Laboratuvarı ve Bakteriyoloji Laboratuvarında Analiz Sorumlusu ve halen Enstitü Müdür Yardımcısı V.olarak görev yapmaktadır.

Evlidir ve bir çocuk babasıdır.


​​

''