7.4.2016 / Gösterim Sayısı : 81079

Mail Adresleri Uzantısı Değişikliği. (ÖNEMLİ)

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı E posta altyapısının iyileştirilmesi ve kurumsal bütünlüğün sağlanması amacıyla yaptığı çalışma kapsamında 11.04.2016 tarihi itibariyle ...@gthb.gov.tr olan mail adresleriniz ...@tarim.gov.tr olarak değişecektir.

Geçiş işleminden sonra ...@gthb.gov.tr adresinize gelen epostaları ...@tarim.gov.tr olan yeni mailinizin Gelen Kutusunda görebileceksiniz.
11.04.2016 tarihinden sonra, ...@gthb.gov.tr  ve ...@tarim.gov.tr adresinize gelen maillere  http://mail.tarim.gov.tr  adresinden ulaşabilirsiniz.

İlk defa oturum açıldığında her kullanıcının şifresi Gthbxxxxx   ( kimlik numaranızın son 5 hanesi) dir ve http://mail.tarim.gov.tr adresinden oturum açıp şifrenizi değiştirmeniz gerekmektedir.

Mevcut"@gthb.gov.tr" uzantılı mailinize "@tarim.gov.tr" uzantılı yeni e-mail adresiniz gönderilmiştir. Mevcut adreslerini bilmeyenler "http://gthb.tarim.gov.tr/" adresinden resimde gösterilen yere T.C kimlik numarasını yazarak eski e-mail adresini öğrenebilir. Eski e-maillere ilk defa giriliyorsa, giriş şifresi T.C kimlik numaranızdır.

NOT: 11.04.2016 tarihi itibarı ile Enstitümüze ait "adana.vke@gthb.gov.tr" adresimiz de "adana.vke@tarim.gov.tr" olarak değişmiş olacaktır.


''